Autoryzowany dealer Yamaha

O nas

O nas

Nadrzędną myślą stojącą za powstaniem Baltic Motors było stworzenie unikatowego i pełnego energii miejsca. Jest to pierwszy punkt na mapie Trójmiasta, jak i całego Pomorza, w którym spotykają się barwne światy jednośladów, ATV oraz wody.

Wielkopowierzchniowy salon, serwis i miejsce spotkań dla motocyklistów, skuterzystów, fanów quadów oraz sprzętu motorowodnego. Wraz ze startem salonu wypełniliśmy potrzebę aktywnej i ambitnej metropolii. Dostępność profesjonalnego serwisu, otwartego showroomu z najnowszymi modelami, możliwość odbycia jazd testowych i porozmawiania z doradcami i podobnymi sobie pasjonatami. Wszystko w jednym miejscu, w sercu Północnej Polski.

Różnorodność naszych charakterów odzwierciedlają motocykle, na których jeździmy. Tak jak nasi klienci mamy swoich subiektywnych faworytów, natomiast to, co nas łączy, to miłość do wszystkich maszyn. Nasi doradcy pomogą Ci w trafnym wyborze, dzieląc się również swoimi doświadczeniami. Z nami zawsze warto porozmawiać, nie tylko o samym sprzęcie, ale i o możliwościach i przygodach, do których otwiera on drogę.